About


SIA EURO SKĀRDNIEKS veic savu profesionālo darbību kopš 2007.gada. Mūsu darbības mērķis ir nodrošināt pilnvērtīgu gaisa apmaiņu un attīrīšanu, piedāvājot ventilācijas sistēmu projektēšanas, uzstādīšanas un pilnveidošanas darbus.

Gaisa attīrīšana – viens no uzņēmuma pamatuzdevumiem. Visiem ir zināms, cik patīkami ir tad, kad gaiss ir tīrss, bez smakojošiem piemaisījumiem un kaitīgiem savienojumiem. Visbiežāk tīru – ozonētu gaisu mēs sajūtam pēc pērkona negaisa, kad zibens un ozona iedarbības rezultātā gaiss dabīgā veidā tiek attīrīts.

Gaisa attīrīšana ir ļotu būtiska ne tikai lieliem rūpnieciskiem uzņēmumiem, kuru rūpnieciskos gaisa izmešos ir dažādas smakojošas gāzes un tvaiki, kas būtiski piesārņo apkārtējo gaisu un augsni, savukārt kaitējot iedzīvotāju un darbinieku veselībai. Būtiski attīrīt gaisu ir arī mazos uzņēmumos nodrošinot veselīgu un efektīvu darba vidi.

Piedāvājam Latvijā un Eiropā jaunu gaisa attīrišanas iekārtu – gāzizlādes konverteru “Yatagan”, kura ir unikāla ar savu funkcionalitāti un efektivitāti.

SIA EURO SKĀRDNIEKS ir vienīgais eksluzīvais dīleris Eiropā. Mēs iekārtu uzstādam, veicam nepieciešamo tehnisko apkopi kā arī nepieciešamos aprēķinus, kuri nepieciešami iekārtas uzstādīšanai tieši Jūsu uzņēmumā.
Mēs apsekojam un veicam īpašus aprēķinus Jūsu uzņēmumā, piemeklējot unikālu, pašu labāko piedāvājumu tieši Jums.